AirPod Kulaklık Bilgisayarda Nasıl Çalıştırılır

0 1

Apple’ın AirPod’ları harikadır – kompakttır, mükemmel ses çıkarır ve saatlerce pil ömrü sunar, bu da onları müzik, görüntülü görüşmeler ve dizüstü bilgisayarınızda veya PC’nizde yaptığınız hemen her şey için mükemmel bir arkadaş haline getirir. Soru şu ki, AirPod’ları bir Windows 10 cihazıyla nasıl eşleştirebilirsiniz? Sonuçta, Apple cihazlarının sunduğu kusursuz bağlantıyı sunmuyor. 

İyi haber, nasıl yapılacağını öğrendikten sonra oldukça basit bir süreç olmasıdır. AirPod’ları bir Windows 10 dizüstü veya PC’ye bağlama hakkında bilmeniz gereken her şeyi ele alıyor ve genel sorunları gidermenize yardımcı oluyoruz.  

Özetle:

 1. PC’nizdeki Bluetooth ayarlarına gidin
 2. AirPods kasanızı açın
 3. Arka düğmeyi basılı tutarak AirPod’ları Eşleştirme Moduna getirin
 4. AirPod’larınızla eşleştirin

AirPod’ları bir dizüstü bilgisayara veya PC’ye bağlama 

AirPod’larınızı Windows 10 dizüstü bilgisayarınıza veya PC’nize bağlamak kolay bir işlemdir – ona diğer Bluetooth cihazları gibi bağlanırsınız – ancak önce AirPod’ları manuel olarak eşleştirme moduna geçirmeniz gerekir.

AirPod’lar herhangi bir Bluetooth cihazıyla uyumlu olabilir, ancak Apple’ın sorunsuz eşleştirme süreci şirketin kendi cihazlarına özeldir.  

 1. Windows 10 Arama çubuğunda, Bluetooth’u arayın ve arama sonuçlarından Bluetooth ve diğer cihaz ayarlarını seçin. Windows Ayarları uygulamasında Bluetooth ve diğer cihazlar menüsüne yönlendirilmelisiniz.  
 2. AirPods kapağınızı açın, ancak AirPod’larınızı henüz çıkarmayın. 
 3. Eşleştirme moduna girmek için LED beyaz renkte yanıp sönene kadar AirPods kasasının arkasındaki düğmeyi basılı tutun.
 4. Dizüstü bilgisayarınızda veya PC’nizde Bluetooth veya başka bir cihaz ekle’yi tıklayın.
 5. Cihaz ekle penceresinden Bluetooth’u seçin. 
 6. Kullanılabilir cihazlar listesinden AirPod’larınızı seçin.  
 7. Her şey yolunda giderse, bir onay mesajı alacaksınız. Pencereyi kapatmak ve AirPod’larınızı kullanmaya başlamak için Bitti’yi tıklayın. 
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.