Metin2 General Yerleri Nerede?

Reklam Engelleyici Bulundu

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrimiçi reklamlar göstererek mümkün hale getirilmiştir. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Metin2 General Yerleri nerede? Metin2 General ne zaman çıkar? İşte soruların cevabı…

Metin2’de karakterinizi güçlendirmek için değerli eşyalar elde edebilmek fazlasıyla önemli. Gerek pazarda değeri olan gerekse doğrudan karakteriniz tarafından kullanılabilecek olan bu eşyalar arasında, generallerden elde edilebilen itemler önemli bir yer tutuyor.

Metin2 general yerlerini takip ederek, spawn olan generalleri öldürerek çeşitli eşyalar elde edebilirsiniz. Özellikle kıvrık anahtar adı verilen bir item için takip edilen Metin2 generalleri, değerli droplar verdiği zaman oyuncuları bir hayli mutlu ediyor.

Metin2’de General Yerleri Neresi?

Metin2’de generaller Sürgün Mağarası adı verilen haritada çıkıyor. Bu haritaya giriş yaptıktan sonra ikinci kata ulaştığınızda generallerin bulunduğu bölgeyi bulabilirsiniz.

Sürgün Mağarası’na giriş yaptıktan sonra haritayı takip ederek sırasıyla General 1, General 3 ve General 2 ile karşılaşacaksınız. Bu karakterleri öldürdükten sonra, her birinden birer kıvrık anahtar elde edebilir, akabinde ise Sürgün Mağarası ikinci katta karşınıza çıkacak son düşman olan komutan ile savaşabilirsiniz.

Komutanı geçtikten sonra, Ejderha Odası haritasına bu anahtarları kullanarak giriş yapabilirsiniz. Generalleri ve ejderhayı öldürmek oldukça zor olduğu için bu haritaya mutlaka ekip olarak gitmeniz tavsiye ediliyor.

Metin2’de generaller Sürgün Mağarası’nın ikinci katında çıkıyor olsa da general koordinatları değişebiliyor. NPC, kolay bulabileceğiniz noktalarda spawn olduğu için haritayı takip ederek kolayca ulaşabilmeniz mümkün.

Metin2 Generalleri Ne Kadar Sürede Bir Çıkıyor?

General spawn zamanı servera bağlı olarak değişmekte. Özellikle hileyi zorlaştırmak adına yapılan güncellemeler ile birlikte, generallerin çıkış zamanları 20 ile 120 dakika arasında rastgele şekilde belirlenmeye başlamış durumda.

Yine aynı şekilde, her üç generalin de farklı zamanlarda spawn olduğunu unutmamalısınız. Farm yapmak istiyorsanız, ekip olarak tek bir slotta beklemeniz, general çıkar çıkmaz öldürmeniz tavsiye ediliyor. Bir generali öldürdükten sonra diğer slota geçerek orada beklemeye devam edebilir, böylece drop şansınızı artırabilirsiniz.

Metin2 Bilezikler ile ilgili merak edilenler için tıklayınız.

Metin2 Ayakkabılar ile ilgili merak edilenler için tıklayınız.

Metin2 Sistem Gereksinimleri için tıklayınız.

Metin2 Event Takvimi için tıklayınız.

 

Cevap Bırakın