Metin2 Otomatik Av Sistemi Kullanımı

Reklam Engelleyici Bulundu

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrimiçi reklamlar göstererek mümkün hale getirilmiştir. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Metin2 otomatik av sistemi, kullanıcıların bilgisayar başında değilken, karakterlerinin otomatik olarak farm yapmasını sağlıyor. Metin2 farm bot benzeri olarak geliştirilen bu sistemi kullanan oyuncular, oyun kurallarını çiğnemeden AFK farm yapabiliyor.

Metin2 otomatik av sistemi, oyundaki tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyuncular, otomatik av sisteminin basit versiyonunu ücretsiz olarak kullanabilirken, beceri ve iksir için nesne marketten ekstra satın alma yapmaları gerekmektedir.

Metin2 Otomatik Av Nasıl Kullanılır?

Otomatik av kullanımı oldukça basit. Aşağıdaki adımları takip ederek otomatik av ayarlarını yapabilir ve farma başlayabilirsiniz;

  • Beceri ve İksirleri yerleştirin: Otomatik av için kullanacağınız beceri ve iksirleri uygulamanın ekranına yerleştirin.
  • Beceri, İksir ve Canlandırma butonlarını açın: İksir ve beceri butonlarını açık hale getirmediğiniz sürece karakteriniz bunları kullanmayacaktır. Canlandırma butonu ise karakterinizin ölmesi halinde yeniden farma devam etmesini sağlamakta.
  • Odak kısmını açın: Otomatik av odak butonu, karakterin belirli bir noktada sabit kalması ve çevreden çok uzaklaşmamasını sağlamaktadır. Eğer aynı slotta farm yapmak istiyorsanız odak kısmını açık hale getirmeyi ihmal etmeyin.
  • Saldır butonunu açın: Saldır butonunu açtıktan sonra karakteriniz otomatik farma başlayacaktır.

Metin2 Otomatik Av İksir ve Beceri Basmıyorsa Ne Yapmalı?

Özellikle oyuna yeni başlayan oyuncuların sıkça karşılaştığı bu sorunun çözümü nesne marketten alınacak olan eşyalardan geçiyor. Oyuncular, yaygın olarak bu sistemin tamamen ücretsiz olduğunu düşünüyor olsa da iksir ve beceri kullanımı için premium eşya satın almak gerekiyor. Bu eşyalar satın almadan iksir, pot ve beceriler otomatik olarak kullanılamıyor.

Cevap Bırakın