Mobile Legends: Bang Bang Hilesi

Reklam Engelleyici Bulundu

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrimiçi reklamlar göstererek mümkün hale getirilmiştir. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Adından sıkça söz ettiren, son zamanlarda oyuncu kitlesini genişleten oyunlardan olan Mobile Legends Bang Bang, mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MOBA oyunu olarak tasarlanmış.

Oyunda, tıpkı League of Legends ve DOTA oyunlarında olduğu gibi rakip takımın inhibitörlerini ve kristalini yok etmeye çalışılıyor. Oyun içinde yer alan pek çok farklı karakterde çeşitli özellikler bulunuyor.

Mobile Legends Bang Bang karakterleri, oyun içinde elde edilen paralar veya oyun içi satın alımlarla elde edebileceğiniz elmaslarla açılabiliyor. Tıpkı diğer oyunlarda olduğu gibi bir rank sistemi ve sezonlar da bulunuyor.

Oldukça rekabetçi bir ortama sahip olan Mobile Legends Bang Bang, özellikle Türkiye’de fazlasıyla popüler. Oyuncuların ping problemi yaşamadan rahat bir oyun oynayabilmesi adına Türkiye’ye özel sunucuların bulunduğu da belirtiliyor.

Mobile Legends Bang Bang, pek çok cep telefonu üzerinden oynanabildiği gibi bilgisayarda da emülatörler aracılığıyla oynanabiliyor. Bluestacks kullanarak bilgisayarınıza oyunu yüklemek, özel olarak geliştirilen kontroller ile oyunu oynamanız mümkün. Mobile Legends Bang Bang geliştiricileri, oyunun emülatör üzerinden oynanmasının yasak olmadığını belirtiyor.

Mobile Legends Bang Bang Kaç MB İnternet Tüketiyor?

 Mobile Legends Bang Bang oynarken devamlı olarak internete bağlı kalmanız gerekmekte. Oyunun internet tüketimi oldukça iyi optimize edilmiş durumda. Mobil bağlantı ile herhangi bir ping sorunu yaşamadan oynayabilmek mümkün.

Her oyunun ortalama 20 dakika sürdüğü göz önünde bulundurularak, Mobile Legends Bang Bang’in 20 dakikalık oyun süresinde 25 MB internet tüketiyor. Oyunun grafik ayarlarının internet tüketimi üzerinde herhangi bir etkisi bulunmuyor. Ancak, oyun içindeki mağaza, sıralamalar ve diğer menülere girmeniz halinde internet tüketiminin artabileceği belirtiliyor.

Mobile Legends Bang Bang Elmas Hilesi Var Mı?

 Mobile Legends Bang Bang’de bulunan, gerçek para ile satın alınabilen elmaslar, oyun içinde çeşitli karakterlerin kilidini açmak, skin ve benzeri kozmetik ürünler almak için kullanılabiliyor.

Her ne kadar üçüncü parti yazılımlar ile oyunda görsel olarak değişiklikler yapmak mümkün olsa da bu durumun oyun kurallarına aykırı olduğu belirtiliyor. Üçüncü parti yazılımlarla oyuna yapılacak herhangi bir müdahalede hesabınızın kapanma ihtimali bulunuyor.

Oyun içinde bulunan elmaslar sunucu doğrulamalı satın alındığı için herhangi bir elmas hilesi bulunmuyor. Oyun geliştiricileri, özellikle hileye karşı fazlasıyla dikkatli olduklarını belirterek, görsel amaçlarla olsa bile herhangi bir yazılımın kullanılmaması gerektiğini belirtiyor.

Mobile Legends Bang Bang’te hesabınızın yasaklanması durumunda, istisnai bir durum olmadığı sürece hesabınızın tekrar açılmayacağı belirtiliyor.

Cevap Bırakın