PUBG Mobile FPS Yükseltme Rehberi | PUBG Mobile Kasma Sorunu 2021

PUBG Mobile Kasma Sorunu 2021,PUBG Mobile Kasma Sorunu Çözümü 2021,PUBG Mobile FPS Yükseltme Rehberi , PUBG Mobile FPS Yükseltme Rehberi 2021, PUBG Mobile fps yükseltme , PUBG Mobile Kasmama ayarları 2021

0 13

PUBG Mobile FPS Yükseltme Rehberi | PUBG Mobile Kasma Sorunu Çözümü

 

Pubg mobile son zamanların en fazla oynanan oyunları arasında yer almaktadır. Bazı telefon gereksinimlerinin yetersiz kalması durumunda ise oyun oynanırken pubg mobile kasma sorunu ile karşılaşılmakta.

Telefonunuzdan pubg oynarken kasma yaşamadan oynamaya devam etmek için pubg mobile fps yükseltme rehberi sizlere büyük oranda yardımcı olacaktır.

Özellikle kullanılan giriş seviyesi ve orta segment telefonlarda pubg oynarken karşılaşılan takılma ve kasma sorununun çözümü için fps arttırma yöntemlerini kullanmayı deneyebilirsiniz.

PUBG Mobile Kasma Sorunu 

Akıllı telefonlarda ve tabletlerde pubg mobile  oynarken sistem gereksinimleri yetersiz kalan cihazlarda sürekli olarak kasma sorunları ile karşılaşılabilmektedir. Pubg  kasma sorunu yaşayan kişiler genel olarak ayarlar kısmından oyunu en akıcı şekilde oynayabilecekleri seçenekleri seçmektedir.

 

Ancak çoğu zaman bu durum kullanıcıların yaşadığı pubg kasma sorununu çözmemektedir. Android 11 kullanıcıları için ise en çok tavsiye edilen yöntem fps arttırma olarak ifade edilebilir. Pubg kasma sorunu için HEX Editor oldukça faydalı olmaktadır. Telefondan Google play uygulamasını açarak Hex Editor uygulaması ile ilgili izinleri vermeniz gerekmektedir.

Pubg Mobile Kasmama Ayarları 

Pubg mobile oynarken kasmama ayarlarını yapmak için öncelikli olarak X-plore File Manager uygulamasının indirilmesi ve gerekli izinlerin verilmesi gerekmektedir.

 

Dosya yöneticisi indirildikten sonra dosyanın içerisine  Android – Data – com.tencent.ig – Files – UE4Game – ShadowTrackerExtra – ShadowTrackerExtra – Saved – Config – Android bilgilerinin kopyalanarak yapıştırılması gerekmektedir.

 

Android cihazlarda arka planda çalışan uygulamalar ram tüketiminin oldukça fazla olmasına sebep olmaktadır. Bu durum ise oyun oynarken takılma ve kasılma gibi problemlerin oluşmasına sebep olmaktadır. Oyuna girmeden önce ise sistem belleğini boşaltarak pubg mobile kasmama ayarları ile güncelleme yapılması gerekmektedir.

PUBG Mobile FPS Yükseltme Rehberi

Pubg mobile oynayan kişilerin webozet.com sitesi üzerinden fps yükseltmek için tercih edebileceği seçenekler mevcut olarak bulunmaktadır. Oyunun grafik ayarları bölümünden akıcı ve aşırı seçeneğini seçmek gerekmektedir.

 

Hex Editor uygulamasını yükledikten sonra Pubg mobile oyununu açtığınız zaman yeni bir grafik ayarı çıkacaktır.

 

Bu grafik ayarını seçerek pubg mobile oynarken fps ayarlarını yükseltmek mümkün olmaktadır. FPS “Frame Per Second/Saniyelik Görüntü Sayısı” olarak bilinmektedir. Pubg mobile oynarken yaşanan kasmaları önlemek için fps yükseltilmesi gerekmektedir. Bu şekilde oyundan daha yüksek performans alınması müve daha iyi bir verim alarak pubg mobile oynanması mümkün olmaktadır.

PUBG Mobile FPS Yükseltme Rehberi
PUBG Mobile FPS Yükseltme Rehberi

PUBG Mobile Kasma Sorunu Çözümü

Pubg mobile oyununu bazı telefonlarda kasma probleminden dolayı oynamak zor bir hale gelebilmektedir. Telefonun kaldırmadığı durumlarda grafik ayarlarını düşürmek oyunu daha seri bir şekilde oynamak için tavsiye edilen çözüm yöntemleri arasında yer almaktadır.

 

Oyunun performansını arttırmak için görüntü kalitesini düşürmek etkili bir yöntem olacaktır. Pubg mobile oyununu rahat bir şekilde oynamak için mobil cihazınızın depolama alanında yer açmanız da tavsiye edilmektedir.

 

Kullanmadığınız uygulamaların ve veri dosyalarının silinmesi ile depolama alanında bir boşalma olacaktır. Böylelikle yaşanılacak kasma sorunlarının önüne geçilebilir.

PUBG Mobile Oynamak İçin Ram Boşaltın 

Pubg mobile oynarken özellikle de android cihazlarda kasma sorunu yaşamamak için cihazınızın ram ayarlarını yapmanız fayda sağlayacaktır. Oyunu başlatmadan önce ram’i boşaltmak oyun sırasında yaşanacak kasılmaları önleyecektir.

 

Yeni üretilen telefonların içerisinde ram boşaltmak için kendiliğinden uygulamalar yer almaktadır. Ancak bulunmadığı durumlarda Google play uygulamasını kullanarak ram temizlemek için uygulamalar indirebilirsiniz.

 

Pubg mobile yüksek performanslı cihazlarda donma ve takılma gibi problemlere sebep olmamaktadır. Pubg mobile sistemi oldukça fazla zorlayan bir yapıya sahiptir. Bu sebeple de mobil cihazlar üzerinden oyunu oynamak isteyen bir çok kişi kasılma sorunları ile karşı karşıya kalmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.