Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları Nasıl Yapılır?

Reklam Engelleyici Bulundu

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrimiçi reklamlar göstererek mümkün hale getirilmiştir. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları hakkında merak ettiklerinizi derledik.

Pubg Mobile hassasiyet ayarları, oyuncuların çok daha başarılı bir performans sergileyebilmesi adına oldukça önemli. Özellikle, rekabetçi oyunlar oynuyorsanız ve oyunda daha iyi seviyelere yükselmeyi hedefliyorsanız, hassasiyet ayarlarının mutlaka doğru yapılması gerekiyor.

Hassasiyet ayarları pek çok oyuncu tarafından benzer şekilde kullanılıyor olsa da oyun tarzınıza bağlı olarak değişebileceğini de unutmamanız gerekli. Özellikle, kullandığınız telefonun ekran boyutuna, dokunmatik hassasiyetine ve diğer etmenlere bağlı olarak kendinize en uygun Pubg Mobile hassasiyet ayarlarını deneme yanılma yoluyla bulmanız tavsiye ediliyor.

Bunun dışında, oyuncular tarafından sıklıkla kullanılan ve profesyonel e-spor oyuncuları tarafından tavsiye edilen hassasiyet ayarlarını bu yazımızda sizler için detaylıca anlattık.

Pubg Mobile Nişangah Kontrolü Hassasiyet Ayarları

Nişangah kontrolü hassasiyeti, özellikle yakın mesafede karşılaşacağınız düşmanlarla savaşırken fazlasıyla önemli. Doğru hassasiyet ayarlarını uygulamanız halinde hedef alırken yüksek isabet elde edebilirsiniz.

3. Şahıs Dürbünsüz%65 – 70 arası
Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları%50 – 55 arası
3x Dürbün, Win94%20 – 25 arası
6x Dürbün%10
1. Şahıs Dürbünsüz%65 – 70 arası
2x Dürbün%50
4x Dürbün, VSS%10 – 15 arası
8x Dürbün%7 – 10 arası

 

Pubg Mobile Ateş Etme Animasyon Hassasiyet Ayarları

Pubg Mobile oynarken, ateş ettiğiniz sırada gösterilen animasyonlarda nişangahınızda kayma oluşabilir. Bu gibi durumlarda hedeflemekte zorluk yaşayabilir, rakiplerinize karşı zor durumda kalabilirsiniz. Profesyonel oyuncuların tavsiye ettiği hassasiyet ayarları aşağıdaki gibi;

3. Şahıs Dürbünsüz%80
Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları%60 – 65 arası
3x Dürbün, Win94%30 – 35 arası
6x Dürbün%13 – 16 arası
1. Şahıs Dürbünsüz%75 – 80 arası
2x Dürbün%55 – 60 arası
4x Dürbün, VSS%20
8x Dürbün%8

Pubg Mobile Jiroskop Hassasiyeti Ayarları

Jiroskop hassasiyeti, oyunda en çok işinize yarayacak ve doğru yapılması en önemli olan ayar olarak gösteriliyor. Bu hassasiyet ayarı, oyun tarzınızı doğrudan etkileyeceği için mutlaka kendi stilinize ve telefonunuza özel olarak yapılmak zorunda. Genel olarak önerilen ayarlar aşağıdaki gibi olsa da deneme yanılma yoluyla kendiniz için en uygun ayarı bulmanız tavsiye edilmekte.

3. Şahıs Dürbünsüz%200
Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları%300
3x Dürbün, Win94%200 – 220 arası
6x Dürbün%40
1. Şahıs Dürbünsüz%200
2x Dürbün%200 – 220 arası
4x Dürbün, VSS%60 – 65 arası
8x Dürbün%25 – 30 arası

Pubg Mobile ile ilgili tüm gelişmeleri ve tüyoları takip etmek için web sitemize göz atmayı unutmayın.

Cevap Bırakın