Pubg Mobile Taktikleri ile Kazanın!

Reklam Engelleyici Bulundu

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrimiçi reklamlar göstererek mümkün hale getirilmiştir. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Pubg mobile taktikleri ile kazanmaya hazır mısınız?

Yayınlandığı ilk günden beri oyuncuların büyük ilgisini toplayan ve adeta bağımlılık yaratan Pubg Mobile, rekabetçi oyun modları ile heyecan dolu bir deneyim yaşamamızı sağlıyor. Tüm battle royale oyunlarında olduğu gibi her anı nefes nefese geçen bir oyun sunan Pubg Mobile, her yaştan oyuncuyu içeren geniş bir kitleye sahip.

Pubg Mobile, özellikle doğru taktikler ile oynandığı zaman çok daha keyifli hale geliyor. Rank kasmayı bildiğinizde, haritaları ve silahları tanıdığınızda oyunda basamakları hızlı şekilde tırmanabilmeniz mümkün.

Pubg Mobile’de profesyonel olmak, rakiplerinizi kolayca oyun dışı bırakmak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız bu ipucu ve taktikleri mutlaka öğrenmelisiniz!

Kimsenin Bilmediği Beş Pubg Mobile Taktiği

Pubg Mobile ranklarında ilerlemek ve seviyenizi yükseltmek için mutlaka oyuna hakim olmanız gerekli. Herkesin en iyi olmak için çabaladığı bu oyunda, diğerlerinin bilmediği, bilse bile göz ardı ettiği Pubg Mobile taktiklerini öğrenerek kendinizi çok daha iyi sıralamalarda bulabilirsiniz.

#1 – Seslerin Önemini Unutmayın

Pubg Mobile oynarken mutlaka iyi bir kulaklıkla oynayın. Silah seslerini tanıdığınız ve nasıl hareket edeceğinizi bildiğiniz sürece çok daha tehlikeli bir oyuncu haline gelebilirsiniz.

#2 – Çevreyi Avantaja Çevirin

Oyun sırasında çevredeki binaları, çalıları ve ağaçları avantaja çevirmelisiniz. Çoğu oyuncunun bu yapılar arkasında siper aldığını unutmayarak, onları ters köşe yapacak şekilde konumlanmaya çalışmalısınız. Bu sayede, rakibiniz kendini güvende hissederken birden bire arkasında belirebilirsiniz.

#3 – Rakiplerinizi Analiz Edin

Harita ne kadar geniş olursa olsun, oyunun son dakikalarına girdiğinizde karşı karşıya kalacağınız rakip sayısının azalacağını unutmayın. Bu rakiplerle eğer daha önce çatışmaya girdiyseniz, oyun tarzlarını anlamaya ve hamlelerini önceden tahmin etmeye çalışın. Böylece tekrar karşı karşıya geldiğinizde size karşı şansları kalmayacak!

#4 – Yeri Geldiğinde Korkak, Yeri Geldiğinde Cesur Olun

Pubg Mobile oyununun en önemli taktiği, oyunda ne gibi hamleler yapacağınızı bilmekten geçiyor. Yeri geldiği zaman saklanmanız, hiç ses çıkarmadan beklemeniz avantaj sağlarken, kimi durumda düzlükte bile hedef olarak koşmanız artı puan kazandırabilir. Hangi durumda ne yapmanız gerektiğini sadece tecrübe edinerek öğrenebilirsiniz.

#5 – Karakterlerin Hızını Hesaplayın

Oyunda ilerlemek için karakterlerin ne kadar hızlı yürüdüğünü, koştuğunu öğrenmeniz çok önemli. Hızı doğru hesapladığınız zaman, size ateş eden düşmanın yerini tahmin etmeniz fazlasıyla kolay olacaktır.

Pubg Mobile İyi Oynama Taktikleri

Pubg Mobile oyununu daha iyi oynamak için mutlaka tecrübe edinmeniz gerekli. Tecrübe kazanmanın tek yolu ise oyunu daha fazla oynamaktan geçiyor. Ancak, her ne kadar tecrübeli olursanız olun, oyunda daha iyi yerlere gelmek için belli başlı Pubg Mobile taktikleri kullanabiliyor olmanız gerekli.

  • Silahları iyi tanıyın: Her silahın farklı bir menzili, sesi ve özelliği olduğunu unutmayın. Oyunda iyi yerlere gelmek istiyorsanız, her şeyden önce kendinizi bu alanda geliştirmeniz ve silahları çok daha iyi tanımanız gerekli.
  • Elinizi her zaman çabuk tutun: Pubg Mobile oynarken en önemli nokta hızlı bir şekilde cephane ve silah toplamaktan geçiyor. Oyuna alışık değilseniz, her silahın özelliğini okurken vakit kaybedebilir, pusuya düşebilirsiniz. Bu nedenle, zaman içinde mümkün olduğu kadar hızlanmaya gayret etmelisiniz.
  • Oyuna dikkatinizi verin: Pubg Mobile, her ne kadar bir mobil oyun olsa da ciddi oranda dikkat gerektiriyor. Oyun oynarken rahatsız edilmemeye, her zaman için odaklandığınıza emin olmanız fazlasıyla önemli.
  • Taktiksel oynamayı öğrenin: Pubg Mobile’de iyi seviyelere gelmek ve profesyonel bir oyuncu olmak için mutlaka taktiksel oynamanız gerekli. Kimi zaman bina içine, kimi zaman ise kapıyı gören alanlara pusu kurarak rakiplerinizin tuzağa düşmesini sağlayabilirsiniz.
  • Doğru iletişim kurmalısınız: Eğer takım olarak oynuyorsanız mutlaka takım arkadaşlarınızla doğru şekilde iletişim kurmanız gerekli. Takım arkadaşlarınıza karşı yapıcı ve pozitif bir tutum izlemek oyunu kazanma ihtimalinizi ciddi ölçüde artıracaktır.
  • Her oyundan bir şey öğrenin: Pubg Mobile, kısa sürede uzmanlaşabileceğiniz bir oyun değil. Oynadığınız her oyundan yeni bir deneyim edinmeyi, hatalarınızdan ders çıkarmayı ihmal etmeyin. Bir gecede mükemmele ulaşamayacağınızı unutmayarak kendinize haksızlık etmeyin.

Pubg Mobile Rank Kasma Taktikleri

Pubg Mobile, rank sistemi ile çok daha keyifli bir hale geldi. Oyundaki performansınıza bağlı olarak atlayabileceğiniz ranklarda, seviyenize uygun rakiplerle karşılaşarak daha keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Yine aynı şekilde, yüksek ranklarda oynamanın verdiği prestij de fazlasıyla güzel bir his!

Pubg Mobile’de hızlı şekilde rank kasmak istiyorsanız aşağıdaki Pubg Mobile rank kasma taktiklerini aklınızda bulundurmalısınız;

  • Güvenli oynamayı tercih edin: Pubg Mobile’de rank kasmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey güvenli oynamak! Kendinizi gereksiz risklere atmaktan kaçınmalı, ilk hedef olarak hayatta kalmayı belirlemelisiniz.
  • Uzun menzilli silahlar kullanın: Hayatta kalmak için mümkün olduğu kadar çatışmadan uzak kalmalısınız. Bunun için uzun menzilli silahları kullanmak en doğrusu olacaktır.
  • Her zaman dikkatli olun: Etraftaki seslere, oyunculara karşı dikkatli olun. Mümkün olan her koşulda çatışmadan kaçının.
  • Çatışma kaçınılmazsa ilk siz saldırın: Her ne kadar mümkün olduğu kadar barışçıl hareket etmeniz tavsiye ediliyor olsa da eğer çatışmadan kaçamıyorsanız ilk saldıran olmaya gayret edin. İlk saldıran olmanız hasar konusunda büyük avantaj sağlayacaktır.

Pubg Mobile zaman zaman oldukça stresli bir oyun haline gelebiliyor. Oyunda ilerlemek, rank kasmak ve profesyonel bir oyuncu olmak için mutlaka kendinize hakim olmanız, oyunu keyif alarak oynamanız gerekiyor. Eğer oyun sizin için stresli bir hale geldiyse ara vermenizde fayda var. Ara verdikten sonra tekrar oyuna geri dönmeniz, yeni oyunlarda çok daha iyi sıralamalar elde edebilmenizi sağlayacaktır.

Cevap Bırakın